TOP100 najlepsze zdjęcia ślubne 2019

Śmiało mogę powiedzieć, że kolejny pracowity sezon już za mną. Gdyby kilka lat temu ktoś powiedział mi, że w ciągu roku będę na 35 ślubach i 15 chrztach, nie uwierzyłbym, a jednak! Przyszedł czas na fotograficzne podsumowanie roku 2019! Długo zastanawiałem się czy robić TOP50 tak jak w zeszłym roku i postanowiłem, że w tym roku nie będę ograniczał się do 50 zdjęć, a zamieszce ich aż 100! Mam nadzieję, że ta ilość Was nie odstraszy i dotrwacie do końca 🙂

Kolejny sezon to nie tylko nowe pary, które stanęły przed moim obiektywem ale także tysiące (tak, tysiące!) ludzi, którzy razem z moimi bohaterami tworzyli te niesamowite historie.

Rok 2019 był nie tylko wyjątkowy z racji bardzo udanego sezonu ślubnego. Po raz drugi dane mi było zostać tatą! Kto tego doświadczył, to wie jakie to wspaniałe uczucie. Wiecie co jest najlepsze w moim zawodzie? Że każdy poranek mogę spędzać ze swoją rodziną i obserwować jak ta dwójka małych urwisów rośnie i każdego dnia zaskakuje mnie czymś innym. Dlatego też uważam, że mam najfajniejszy zawód na świecie!

Ale dość już tej prywaty, zapraszam Was do obejrzenia tego co działo się przed moimi aparatami w roku 2019! 🙂

Do zobaczenia na kolejnych ślubach!

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz