Polecamy Pawła z całego serca! Pełen profesjonalizm a przy tym luz i masa pozytywnej energii. Zdjęcia bajka, jesteśmy zachwyceni zarówno zdjęciami ze ślubu i wesela jak i z sesji plenerowej. Trafiliśmy na Pawła przypadkiem a już po pierwszym spotkaniu przy podpisaniu umowy wiedzieliśmy, że to dobry wybór a kolejne etapy naszej współpracy tylko nas w tym utwierdzały.
Dzięki z całego serca za przepiękną pamiątkę na całe życie. Wszystkie zdjęcia to istna petarda!
Ania i Łukasz

Pawle, bardzo dziękujemy za fotoreportaż. Dobra robota! Jesteś napewno usługodawcą wartym polecenia. Takim który zrobi wiele pięknych zdjęć. I takim, który będzie się starał rozładowywać napięcie (doceniam to bardzo), a nie dokładał stresu Młodej Parze:) szczególnie mocno dziękujemy za super podejście do klienta, elastyczność, za to że spełniłeś nasze małe fotograficzne prośby. Jeszcze raz dziękujemy Ci za te zdjęcia i za obecność z nami w tym dniu. Mamy dzięki Tobie wiele pięknych zdjęć byłeś naszym dobrym wyborem! Pozdrawiamy Sandra i Paweł

Sandra i Paweł
Serdecznie polecamy Pawła! Super człowiek, bezproblemowa współpraca, przepiękne zdjęcia, cudownie spędzony czas podczas każdej sesji. Paweł wykonywał nam 2 sesje w plenerze: narzeczeńską i poślubną oraz fotografował caly nasz ślub. Wspominamy każdą sesję bardzo miło A zdjęcia robiły bardzo pozytywne wrażenie na każdym. Są cudne i na pewno będą pamiątką na całe życie. Do tego Paweł współpracuje z bardzo dobrą firmą drukującą zdjęcia, fotoobrazy itp. i zawsze jest skory do pomocy!
Ola i Hubert

Właśnie dostaliśmy zdjęcia, jesteśmy zachwyceni i polecamy każdemu ! Paweł to super facet, dzięki świetnej atmosferze strach przed aparatem znikał i przy sesji narzeczeńskiej i w dniu ślubu. Mamy piękną pamiątkę na całe życie, polecamy z całego serca !!! I mam nadzieje do zobaczenia kiedyś na chrzcinach!

Kamila i Dominik

Polecamy Pawła, niesamowicie pozytywna osoba, przy nim człowiek zapomina o stresie, a zaczyna się po prostu uśmiechać, zdjęcia przeszły nasze oczekiwania i mamy teraz cudowną pamiątkę na całe życie, jestem pewna że jeszcze nie raz skorzystamy z usług Pawła!

Justyna i Daniel

Fotograf z powołania! Wspaniały człowiek i profesjonalista w każdym calu. Z łatwością przychodzi mu łapanie świetnych kadrów jak również złapanie dobrego kontaktu z gośćmi, co przełożyło się na rewelacyjny reportaż, który będzie dla nas pamiątką do końca życia. Zależało nam na uwiecznieniu najpiękniejszych chwil z naszego ślubu i wesela, które nie będą ustawiane, na których przede wszystkim widać emocje. I tak też się stało! Paweł stworzył wspaniałą atmosferę, rozładował emocje, dzięki czemu stres jaki nam towarzyszył szybko minął. Polecam z czystym sumieniem wszystkim przyszłym parom młodym. Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia!

Lidka i Sebastian
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Paweł towarzyszył nam podczas ceremonii zaślubin. Profesjonalista z pasją, zaangażowaniem i pomysłami, a jego podejście do ludzi jest jego dodatkowym atutem ułatwiającym współpracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zdjęcia odzwierciedlają nasze emocje, a na tym zależało nam najbardziej.
Wsparł również podczas rozmów przed ślubem dobrym słowem i cennym radami dlatego to wszystko dało idealny efekt końcowy godny polecenia!
Fotografie są przepięknie wykonane, a link do galerii online dostaliśmy w ekspresowym tempie.
Wszystko powyższe składa się na jeszcze piękniejsze wspomnienia z tego szczególnego dnia!
Z całego serca polecamy przesympatycznego fotografa Pawła Kamionkę!
Kamila i Radosław
Bardzo polecamy Pawła jako fotografa! Przygotował dla Nas przepiękny reportaż ze ślubu i wesela, który przywołuje wspomnienia. Paweł zaraża pozytywnym nastawieniem i uśmiechem, jest z Nim świetny kontakt, luźno, bez spiny. Nie ustawiał nas sztywno do zdjęć, łapał chwile, te najważniejsze momenty i emocje na zdjęciach, przy czym jest zupełnie „niewidoczny” podczas fotografowania. Szczerze polecam posłuchać się Pawła i wyskoczyć w trakcie wesela, na dosłownie 15 minutową sesje – tam się dzieje magia, a raczej Paweł potrafi tę magię na zdjęciach pokazać. Na sesje poślubną wymyśliłam sobie szklarnie. Tylko podobno w okolicy nie ma… a Paweł znalazł! A i przede wszystkim – zdjęcia są świetnej jakości!
Szczerze polecamy!
Joanna i Tomasz
Zdjęcia które wykonał dla nas Paweł przerosły nasze oczekiwania. Nasza przygoda rozpoczęła się od sesji narzeczeńskiej, gdzie szybko nawiązaliśmy dobry kontakt, który z czasem tylko procentował. Sesja okazała się dla nas swobodna dzięki atmosferze którą wprowadził Paweł. Zdjęcia okazały się strzałem w dziesiątkę, kadry, ujęcia oraz kolorystyka udowodniły, że mamy do czynienia z talentem po drugiej stronie obiektywu.
W dniu ślubu Paweł dał popis swoich umiejętności w kadrach detali oraz uchwyceniu atmosfery panującej w czasie całego dnia przygotowań, ślubu oraz wesela. Celne kadry uchwyciły najlepsze momenty ceremonii, rodzinnych kontaktów oraz świetnej zabawy. Reportaż jaki wykonał Paweł udowadnia, że zawsze potrafi znaleźć się niczym snajper w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie dla uchwycenia najlepszego momentu. Zdjęcia na tak wysokim poziomie stwarzają niewyobrażalny problem, gdy trzeba wybrać tylko 100 najlepszych do wydruku.
Z czystym sumieniem polecamy Pawła !
Pozdrawiamy,
Agata i Łukasz
Agata i Łukasz

Z całego serca polecamy Pawła! od samego początku przygotowań do ślubu tworzy świetną atmosferę. Próbuje przekazać pozytywną energię i rozluźnić towarzystwo, a zdjęcia które robi są po prostu WYŚMIENITE. Paweł dba o każdy szczegół, łącznie z przekazaniem zdjęć w cudownym opakowaniu, jesteśmy w 100% zadowoleni!

Kinga i Bartosz